XXVI MIĘDZYNARODOWY OBÓZ I KOLONIA NAD MORZEM 2018

Kliknij poniżej i pobierz odpowiedni kwestionariusz
w pliku PDF lub DOC.
 

- Kolonia dla dzieci 2018

 Reklama kolonia dzieci
 


 Reklama obóz młodzieżowy:

 


oyama karate, karate oyama"W Oyama Karate nikt nie pyta o religię, narodowość czy kraj. Wszyscy tworzymy jedną wielką rodzinę, wszyscy jesteśmy ludźmi karate. Bardzo lubię przyjeżdżać do Polski./.../ Podczas kolejnych wizyt dostrzegłem jak wiele zmieniło się w waszym kraju. Bądźcie z siebie dumni i kochajcie swoją ojczyznę. Uczcie się solidnie, pracujcie i trenujcie. Teraz macie to wszystko, co na zachodzie. Bijecie Amerykanów, Japończyków i Europę i chcę żebyście dalej tak walczyli. Jesteście szczęściarzami, macie znakomitego mistrza i lidera, jakim jest shihan Jan Dyduch. Idźcie za nim..."

Wielki Mistrz Shigeru Oyama 

IV Charytatywna Gala Walk - Bitwa o Lubsko IV

alt

 

Rozpoczynamy Treningi!

Rozpoczynamy treningi!!!!
Godziny rozpoczęcia i dni na grafice.

Lubsko - rozpoczynamy 7 września (Poniedziałek)

Zielona Góra - rozpoczynamy 9 września(Środa)

Nowogród Bobrzański - rozpoczynamy 10 września(Czwartek)

Przylep - rozpoczynamy 14 września(Poniedziałek)

Jasień - podamy w dniu jutrzejszym

alt

 

Nasz klub w programie Mam Talent.

OSU!
Proszę Państwa z chcemy poinformować z radością, że w następną sobotę (18.10.2014) o godz. 20.00 będziecie mogli zobaczyć Naszą Grupę Pokazową w 7 odcinku programu "Mam Talent!". W tym odcinku także decyzja jurorów i wybranie półfinałowej "40".

Ekipa TVN pod koniec Września odwiedziła Nas także w Naszym mieście, kręcąc reportaż o Grupie Pokazowej i Naszym Klubie. Reportaż z Lubska będziecie mogli zobaczyć w Naszym półfinałowym występie.

Zapraszamy także do zabawy z aplikacją "Mam Talent" w której w trakcie emisji programu możecie głosować na uczestników show i w ten sposób możecie przyczynić się do wygrania przez nich nagrody publiczności. 

 

XXII Międzynarodowy Obóz Oyama Karate

„Razem z Ukrainą” – pod takim hasłem odbył się XXII Międzynarodowy Obóz Oyama Karate, który zgromadził ponad 130 osób z Polski, Niemiec i Ukrainy. Główny organizator Lubski Klub Sportowy Karate „Oyama” wspólnie z fundacją Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży i Urzędem Miasta Lubsko po raz siódmy zaprosił do udziału w obozie młodzież i dzieci z Cottbus (Niemcy) i Pawłogradu (Ukraina). Serdecznej gościny już po raz drugi udzieliła nam pani Anna Stecka właścicielka bardzo przyjaznego Ośrodka Wypoczynkowego „ALMA 2” w Gdańsku – Wyspa Sobieszewska. Mimo, że na tym ośrodku gościmy dopiero drugi raz to cały obóz z kadrą na czele zdobył u pani Ani taki szacunek, że Anna Tomiałowicz (odpowiedzialna za stronę medyczną obozu) została matką chrzestną jachtu zbudowanego przez męża pani Anny Steckiej. Kilkanaście wspólnych dni stało pod znakiem turystyki, sportu, rekreacji i przyjaźni.

 

Startujemy z Treningami

8.09.2014 zaczyna Lubsko:

-Poniedziałki:
17.30, Gr. Przedszkolna(Sensei Zbigniew Tomiaowicz 3 Dan)
17.30, Gr. Dziecięca(Sensei Andrzej Tomiałowicz 3 Dan)
18.45, Gr Młodzieży i dorosłych (Sensei A i Z Tomiałowicz)

-Środy:
16.30, Gr. Przedszkolna
17.30, Gr Dziecięca
18.45, Gr. Młodzieży i dorosłych.

10.09.2014 zaczyna Zielona Góra:

Środy i Piątki: godz. 18.00

Jasień: (Sensei Marek Błaszków 3 Dan)
Wtorki i Czwartki:godz. 17.00

Godziny Treningów w Nowogrodzie Bobrzańskim, Żarach i Przylepie zostaną opublikowane po naradzie na pierwszym oficjalnym treningu w siedzibie klubu w Lubsku. (Omówienie godzin treningów i dostępności sali).
Do zobaczenia !
OSU
 

Puchar Polski Oyama TOP

W Lublińcu odbył się Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate. W mistrzostwach wystartowało około 300 zawodników z klubów całej Polski, w tym także przedstawiciele Kyokushin Matsushima i Kyokushin Tezuka Group.W czasie ceremonii otwarcia, grupa pokazowa Oyama Karate Lubuskiego Centrum Oyama Karate z Lubska (Mateusz Łanda, Łukasz Bazylewicz, Tomasz Częścik, Radosław Bandziak, Bartosz Rzepkowski, Wojciech Kaczan i Andrzej Tomiałowicz zaprezentowała dynamiczny pokaz z muzyką i efektami świetlnymi. Pokaz na imprezie tej rangi to ogromne wyróżnienie dla kunsztu naszej grupy pokazowej. Puchar Polski OYAMA TOP w Knockdown, czyli tzw. „Królewskiej konkurencji” odbył się z udziałem utytułowanych zawodników Oyama Karate. Jak zawsze, rywalizacja w tej prestiżowej konkurencji, stała na wysokim poziomie sportowym. Najbardziej porywające były pojedynki seniorów w kategorii średniej (do 80 kg). Także w tej kategorii po bardzo twardych walkach reprezentant Lubska Radosław Bandziak zdobył wicemistrzostwo Polski. W finale po dwóch dogrywkach musiał uznać wyższość brązowego medalisty ostatnich mistrzostw Europy. W drodze do finału Radosław Bandziak stoczył cztery zwycięskie walki.
 

III Charytwtywna Gala Bitwa o Lubsko

19. października 2013 roku w wypełnionej po brzegi przez świetną publiczność oraz zaproszonych gości hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubsku odbyła się III Profesjonalna Charytatywna Gala Walk – „Bitwa o Lubsko – Kolejne Starcie”. Tygodnie przygotowań i zabiegania o sponsorów przyniosły zasłużony efekt w postaci godnego takich gal show i mocnych walk. W otoczeniu profesjonalnych kamer, oświetlenia i nagłośnienia uroczystego otwarcia gali dokonał burmistrz Lubska, pan Bogdan Bakalarz wspólnie z głównym organizatorem panem Andrzejem Tomiałowiczem oraz dwójką najważniejszych koordynatorów tego projektu czyli Zbigniewem Tomiałowiczem i Mateuszem Łandą. Na ringu stanął także jeden z głównych instruktorów klubu Marek Błaszków. Z ringu padły słowa podziękowania dla wszystkich przyjaciół, którzy mieli choćby najmniejszy wkład w sukces tej gali. Przedstawiono ideę tych cyklicznych gal oraz pomysł aby wykorzystać jej potencjał do pomocy Stowarzyszeniu Ludzi Aktywnych „Mrowisko” w Lubsku. Panie z „Mrowiska”, czyli Natalia Delegacz, Anita Ratomska i Beata Mytyś przybliżyły działalność stowarzyszenia a najmniejsze „mróweczki” wręczyły na ręce Andrzeja Tomiałowicza order w kształcie serca, właśnie za serce jakie Lubuskie Centrum Oyama Karate i Thai-Kick-Boksingu okazało stowarzyszeniu. Zarząd LCOK podziękował specjalnymi oprawionymi w ramkę dyplomami dla pana Mateusza Łandy za 15 lat uprawiania Oyama Karate, tytuł „Przyjaciela Oyama Karate” otrzymał pan Mateusz Szaja za okazywaną od wielu lat pomoc klubowi. Natomiast za podjęcie i kontynuowanie najtrudniejszej walki w życiu – walki z ciężkim losem wyróżnienie otrzymał pan Mateusz Kindrat. Współorganizatorami gali byli Urząd Miasta i Gminy Lubsko, Lubski Dom Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubsku.
 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Przyjaciel-sponsor

Przyjaciele
Żarski Klub Sportów Walki

KS.Cyklon Brazylijskie Jiu Jitsu
Berserkers Team
Zielona Góra

Dragon Sports

Klub Szachowy "64"
Zielona Góra

Piotr Kaczan
Strona domowa

"Słabi widzą przeszkody. Silni widzą jedynie cel.  A Ci najlepsi widzą przeszkody i dążą do celu."

Ankieta
Ile lat trenujesz karate?
 
Kto jest online?
Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości