Proszę Państwa i Wy, nasi przyszli koloniści i obozowicze XXV – tej akcji letniej „Przygoda – Wypoczynek – Przyjaźń”. Wspaniała, bardzo doświadczona kadra i cudowni dotychczasowi uczestnicy naszych wcześniejszych wakacyjnych akcji serdecznie zapraszają na XXV Dziecięcą Kolonię (od 11 do 21.07.2017) i XXV Międzynarodowy Obóz: Polska – Niemcy – Ukraina (od 20 do 31.07.2017) w Kątach Rybackich namorzem Bałtyckim i Zalewem Wiślanym.

Będziemy mieszkać w pięknym Ośrodku Wypoczynkowym PANORAMA, który posiada własną bardzo szeroką morską plażę i jest położony na leśnym terenie. Jednocześnie blisko mamy do Gdańska, Redy i Sopotu z czego skwapliwie skorzystamy odwiedzając najnowocześniejszy Aquapark, ścigając się w kartingowej F1, skacząc w Świecie Trampolin, obejrzymy Gdańsk, będziemy odkrywać sekrety starego gdańskiego miasta, zwiedzimy Sopot z jego największą atrakcją Sopockim Molo oraz „poszwendamy” się po jednej z największych galerii handlowych – a, co!!!

Co roku wypoczywa z nami ponad 140 osób z Polski, Niemiec i Ukrainy . Wielu z nich jeździ z nami od 5, 10 i 15 lat. Te liczby nie kłamią. Nie ryzykuj, zaufaj znanym i doświadczonym organizatorom.

Dodatkowo, będzie można pograć w paintball`a (do znudzenia). Dotyczy to również dzieci ponieważ, dysponujemy specjalnie przystosowanymi dla dzieci markerami. Posiadamy własną ściankę wspinaczkową a tyrolka między drzewami podniesie każdemu poziom adrenaliny. Do tego dojdą turnieje, gry i zabawy, damsko – męskie zmagania (nowe konkurencje), możliwość szlifowania języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i ukraińskiego, letnie kino oraz kilka niespodzianek…

Inneinformacje znajdziecie na załączonych plakatach.

W naszej wakacyjnej akcji może wziąć udział każdy, wasi koledzy i koleżanki oraz rodzina. Od dawna co roku kilkoro rodziców jedzie z nami (ogromne zniżki – zapytaj kierownika akcji!!!).

Nasza kolonia i obóz to niezapomniane przeżycia i wspomnienia. Witamy letniej akcji 2017

Kliknij poniżej i pobierz odpowiedni kwestionariusz
w pliku PDF lub DOC.
 

- Obóz dziecięcy

Reklama obóz dziecięcy:

 


 Reklama obóz młodzieżowy: