Dnia 12 grudnia 2010 odbył się turniej OYAMA TOP w Kozienicach. Turniej ten jest zaliczanych do jednego z najbardziej prestiżowych turniejów w Oyama Karate. Lubski Klub Sportowy Karate Oyama reprezentowali na nim nasi dwaj Senseie Tomasz Krysiak oraz Tomasz Częścik. Obaj spisali się wyśmienicie. Tomasz Częścik przegrał po bardzo dobrej i wyrównanej walce z legendarnym kilkukrotnym Mistrzem Świata Romanem Oraczko. Każdy zna Senseia Romana wie, że swoich przeciwników potrafi pokonać w kilkanaście sekund. Nasz Sensei Tomek wytrzymał całą walkę a co najlepsze przychylność sedziów była dla niego! Dopiero po dogrywce sędziowie niejednogłośnie wskazali jako zwyciężcę Senseia Romana. Gratulacje! Drugi nasz zawodnik Sensei Tomasz Krysiak zajął drugie miejsce! W bardzo twardej walce finałowej uległ na punky zawodnikowi z Krakowa Dominikowi Rzepce. Osoby będące na beżąco w wydarzeniach Oyama Karate wiedzą, że Sensei Dominik był niedawno na Mistrzostwach Świata w Kanadzie i tam wywalczył tytuł Mistrza Świata!. Wielkie Gratulacje dla naszych zawodników i oby tak dalej! OSU!