Pierwszy trening w 2011 roku!:) To był bardzo długo wyczekiwany trening opóźnienia wynikały z remontu parkietu w sali SP 1. Po takiej długiej przerwie frekwencja dopisała bynajmniej w grupie starszej. Trening prowadził Sensei Andrzej Tomiałowicz. Na początku przekazał nam najważniejsze informacje dotyczące życia klubu. Między innymi przeczytał apel o pomoc dla Karoliny (do wglądu w dziale LKSKO 24), a także powiedział na jakim etapie są prace w naszym klubowym dojo. No właśnie to był pierwszy trening na którym rodzice naszych najmłodszych karateków nie musieli siedzieć na korytarzu albo na ławkach w sali a zasiąść na wygodnej, skórzanej sofie w wyremontowanym i posprzątanym dojo. Można w nim zrobić sobie herbatę czy też kawę, poczytać gazety po prostu czuć się jak u siebie w domu:) Jeżeli to czytają rodzice naszych karateków to serdecznie zapraszamy! Przypominam tylko aby wchodzić do niego od strony działek, albo przez salę ale w skarpetkach aby nie niszczyć butami nowego parkietu.

Po tym całym wprowadzeniu przyszedł czas na to na co wszyscy tak długo czekali - porządny i mocny trening!!! Najpierw krótka ale za to bardzo skuteczna rozgrzewka - specjalność i swoisty patent Senseia Andrzeja. Nie wiem jak on to robi ale kilka świetnie dobranych ćwiczeń w dobrym tempie i wszystkie mięśnie są wyśmienicie rozgrzane i przygotowane do kolejnych mocnych ćwiczeń bez ryzyka kontuzji! Po rozgrzewce przeszliśmy do ćwiczeń nie będę tutaj zdradzał jak to wyglądało ponieważ nie będziemy tworzyć planu treningowego dla innych trenerów. Jedynie co mogę zdradzić, że ćwiczyliśmy ogólną wytrzymałość, technikę oraz zachowanie się w sytuacjach gdy atakuje nas bardzo szybko kilku przeciwników. Po tym wszystkim przyszedł czas na nasze ukochane walki. Nie były może za mocne ponieważ mieliśmy dość długą przerwę świąteczną ale wystarczające aby się nimi nacieszyć:)

Po treningu zmęczeni ale szczęśliwi zeszliśmy do dojo aby porozmawiać a także wymyślić nowe numery dla Grupy Pokazowej LKSKO. I to było by na tyle z pierwszego treningu w 2011 roku. Zapraszamy!!! OSU