Mikołajkowy trening to ostateczne przygotowania najmłodszych do turnieju kata w Cottbus. Dzieciaki ćwiczyły i doskonaliły układy formalne aby na turnieju w Niemczech pobić gospodarzy! Nie zabrakło także rekreacyjnych zabaw przy których dzieci świetnie się bawiły, a po których z jeszcze większą ochotą powracały do ćwiczeń. Jako, że były mikołajki przybył także mikołaj, który jak na ironie miał 4 Dana;)! i obdarował dzieci słodkimi podarunkami.

Trening starszych to przede wszystkim uroczystość powitania Zawodników, którzy wrócli z prestiżowe OYAMA TOP. Sensei Marek  jako kierownik ekipy omówł zawody. Nasi zawodnicy Tomaszowie Krysiak i Częścik zebrali niesamowite recenzje. Jak już wiecie Sensei Krysiak został po świetnym pojedynku vice mistrzem Polski, a sensei Częścik po wspaniałej (i jak to powiedział nasz vice mistrz świata) "nadającej się na materiał szkoleniowy walce" uznał wyższość wielokrotnego mistrza wszystkich światowych turniejów senseia Romana Oraczko!
Po omówieniu turnieju ćwiczący podzielili się na dwie grupy, ćwiczących kata(oczywiście do turnieju), a grupa pod "kierownictwem" Senseia Andrzeja szlifowała techniki przydające się do szybkich rozwiązań na ulicy przeplatane treningiem siłowym na pufie.

Koniec treningu to także moment iście uroczysty, ponieważ Sensei Tomasz Częścik 1 Dan został oficjalnie mistrzem. Przeszedł przez tzw. lasek i otrzymał międzynarodowy mistrzowski certyfikat. Warto dodać, że otrzymał go z rąk Hanshi Jana Dyducha 8 Dan na Pucharze Polski w Kozienicach, a na treningu wręczony przez trenerów i kolegów z klubu. Gratulacje!