Na Gorąco: Blog z treningów
Trening - 10.09.2012 Nowy sezon! PDF Drukuj
Wpisany przez wojtas   
wtorek, 11 września 2012 12:23

Wczoraj w piękny sposób wystartowaliśmy z nowym sezonem! Na pierwszym treningu w sezonie 2012/2013 pojawiło się około 30 osób, miejmy nadzieję, że w tak obszernym(lub jeszcze większym!) składzie zostaniemy do przyszłych wakacji:)

Treningi rozpoczął się od garści nowo sezonowych informacji, po czym rozpoczęliśmy rzeźbienie muskuł i wytrzymałości! U każdego widać było wielką energię zgromadzoną przez całe wakacje, a także potężny zapał do pracy nad ciałem i duchem. 

Po rozpoczęciu w tak pięknym stylu możemy być tylko przekonani, że ten sezon będzie przepełniony zdobywaniem stopni oraz pucharów przez naszych karateków! 

 
Trening, 2.03.2011r PDF Drukuj
Wpisany przez Łanda Mateusz   
środa, 02 marca 2011 21:07

Ferie się już dawno skończyły a nasz blok miał trochę przestój, za co z góry przepraszam ale teraz musimy nadrobić. Dzisiaj temat treningu to zastosowanie  low kicku w praktyce:) Po krótkiej gierce i  rozgrzewce którą przeprowadził sempai Łandzior, prowadzący sensei Zbychu pokazywał i tłumaczył jak w kombinacjach dobrze strzelić porządne mawashi geri gedan. Po serii ćwiczeń, przyszedł czas na "rozluźniające" dźwignie, kto choć raz miał trening z samoobrony z senseiem Zbychem ten wie czemu rozluźniające znalazło się w cudzysłowiu:) na koniec ćwiczenia ogólno rozwojowe i rekreacyjne z elementami gimnastyki. Warto także dodać, że sensei Merek przygotowywał dzieci do zbliżających się zawodów kata w Cottbus!

OSU!

 
Trening, 31.01.2011r ferie zimowe
Wpisany przez Piotr Kaczan (admin)   
wtorek, 01 lutego 2011 16:51

Blog z treningów nie musi obejmować każdego treningu także skaczemy odrazu do wczorajszego pomijając poprzedni tydzień:)

Kto się spodziewał lekkiego treningu "bo to przecież ferie" mógł się nieźle zdziwić. Trening poprowadził Sensei Tomasz Częścik. Na początku ukochana gra chiński kosz!:) Na treningu pojawił się nasz Cyborg Dawid Gerstel (obecnie trenuje w zielonogórskiej sekcji).. zobaczyć minę Cyborga gdy zobaczył jak się gra w Lubsku - bezcenne:) Podobno w Zielonej Górze to dopiero raczkują z chińskim koszem. Po dobrej rozgrzewce przyszedł czas na trening karate czyli kombinacje walkowe, a później kwint esencja karate - kumite!!!. Walki może nie były za mocne ale można było się nieźle zmęczyć. Po treningu kto chciał mógł zostać i pograć w siatkówkę a na deser została piłka ręczna. Także nie ma nudzenia się w domu na ferie tylko przychodzić na treningi!! Przypominam, że treningi zaczynają się o godzinie 17:30 i młodsi karatecy ze starszej grupy mogą trenować do godziny 19:00. OSU!

 
Trening, 19.01.2011r PDF Drukuj
Wpisany przez Łanda Mateusz   
środa, 26 stycznia 2011 10:34

Choć ze sporym opóźnieniem(za co bardzo przepraszam) w końcu czas abyście dowiedzieli się jak wyglądał drugi trening w roku. Po standardowej środowej rozgrzewce(kto śledzi blog to na pewno się domyśla co to było) Polecenie Sensei  Zbycha było krótkie: "Dobieramy się w dwójki i po pufy, ustawiamy lasek" Tylko, że lasek ten był niestandardowy ponieważ była to kontynuacja treningu poniedziałkowego czyli walki czy też obroną przed więcej niż jednym przeciwnikiem, tym razem na pufach. Przez takie ćwiczenia udoskonalamy też technikę i moc wykonywanych kopnięć i uderzeń. Końcówka to kihon z senseiem Markiem,mianowicie szlifowanie pozycji. I tak do końca, myślę, że po tej lekcji juz każdy zapamięta jak poprawnie wykonywać kokutsu dachi:) Sensei juz się napewno o to postara!
OSU!

 
Trening, 17.01.2011
Wpisany przez Piotr Kaczan (admin)   
poniedziałek, 24 stycznia 2011 12:21

Pierwszy trening w 2011 roku!:) To był bardzo długo wyczekiwany trening opóźnienia wynikały z remontu parkietu w sali SP 1. Po takiej długiej przerwie frekwencja dopisała bynajmniej w grupie starszej. Trening prowadził Sensei Andrzej Tomiałowicz. Na początku przekazał nam najważniejsze informacje dotyczące życia klubu. Między innymi przeczytał apel o pomoc dla Karoliny (do wglądu w dziale LKSKO 24), a także powiedział na jakim etapie są prace w naszym klubowym dojo. No właśnie to był pierwszy trening na którym rodzice naszych najmłodszych karateków nie musieli siedzieć na korytarzu albo na ławkach w sali a zasiąść na wygodnej, skórzanej sofie w wyremontowanym i posprzątanym dojo. Można w nim zrobić sobie herbatę czy też kawę, poczytać gazety po prostu czuć się jak u siebie w domu:) Jeżeli to czytają rodzice naszych karateków to serdecznie zapraszamy! Przypominam tylko aby wchodzić do niego od strony działek, albo przez salę ale w skarpetkach aby nie niszczyć butami nowego parkietu.

 
Trening, 22.12.2010r - Czyli: 2010 rok czas zakończyć PDF Drukuj
Wpisany przez Łanda Mateusz   
środa, 22 grudnia 2010 22:02

Środowy trening kończył nasze zmagania z samym sobą w 2010r  I jak zarządził prowadzący sensei Zbychu. Wyrabialiśmy sobie wolę walki poprzez 35 minutową grę W chińskiego Kosza - czyli można powiedzieć, że jak się rok zaczął tak zakończył. Dzisiaj warto wspomnieć o naszych młodych, którzy chyba dzięki tej grze poczuli wigor i wzięli sie za siebie. Warto wyróżnić Sempai'ów Adama Piaseckiego i Kubę Baranowskiego,  którzy swoimi brawurowymi akcjami nie raz zaskakiwali swoich starszych kolegów wywodząc ich w pole. Oby tak dalej w przyszłym roku chłopaki i nie tylko w chińczyku ale także treningu, i pamiętajcie co w karate jest najważniejsze! Trening zakończyła mowa motywacyjna Senseia Zbycha, po czym  udaliśmy się do dojo na wigilię.
OSU!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
Przyjaciel-sponsor

Przyjaciele
Żarski Klub Sportów Walki

KS.Cyklon Brazylijskie Jiu Jitsu
Berserkers Team
Zielona Góra

Dragon Sports

Klub Szachowy "64"
Zielona Góra

Piotr Kaczan
Strona domowa

"Słabi widzą przeszkody. Silni widzą jedynie cel.  A Ci najlepsi widzą przeszkody i dążą do celu."

Ankieta
Ile lat trenujesz karate?
 
Kto jest online?
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości