Młoda Para z przyjaciółmi We wrześniu w górskiej miejscowości Przytok w stylowym kościele odbyła się piękna uroczystość zaślubin kolejnej już karateckiej pary. Paulina Nowak i Grzegorz Nowak (zbieżność nazwisk) poznali się na wspólnych treningach Oyama Karate. Oboje od początku byli bardzo zaangażowani w życie i działalność Klubu. Czas studiów we Wrocławiu nie przerwał ich działalności w klubie. Mimo kontynuacji treningów we wrocławskim klubie cały czas pozostawali zawodnikami macierzystego klubu ciągle pracując na jego rozwój.

 

Na ślubie, a później na przyjęciu weselnym nie zabrakło klubowych przyjaciół karateków, którzy tuż po wyjściu z kościoła przywitali w tradycyjnych strojach karate młodą parę wręczając im pamiątkę od wszystkich karateków Lubskiego Klubu Sportowego Karate ?Oyama?. Tradycyjny pierwszy taniec bardzo mile zaskoczył wszystkich gości, gdy Paulina w pięknej sukni, a Grzegorz w eleganckim garniturze przy pierwszych taktach walca rozpoczęli wykonywanie mistrzowskiego kata seienchin by po chwili przejść już do klasycznego walca. Ta scena piękna i oddania hołdu sztuce karate wszystkim obecnym zapadła głęboko w pamięci.

Jako ciekawostkę należy dodać, że to już piąta para, która poznała się na treningach lubuskiego Oyama Karate i stanęła na ślubnym kobiercu.