Lubuskie Centrum Oyama Karate rosnie w siłę! Już od września ruszyliśmy z treningami w dwóch nowych miastach Żarach i Przylepie, zapraszamy wszystkich do trenowania w naszym Klubie. Sekcje w Żarach wspólnie prowadzą Sensei Zbigniew Tomiałowicz 3 Dan, Sensei Grzegorz Nowak 1 Dan oraz Sensei Mateusz Łanda 1 Dan, a oddziałem w Przylepie zajmuje się Sensei Łukasz Bazylewicz 1 Dan. Wszyscy są instruktorami sportu i utalentowanymi zawodnikami z wieloma sukcesami na koncie. Warto przypomnieć, że dwie wcześniej wspomniane sekcje są piątą i szósta filią naszego klubu na terenie Województwa Lubuskiego. Przypominamy również, że zajęcia prowadzimy w Jasieniu, Nowogrodzie Bobrzańskim, Zielonej Górze i oczywiście w Lubsku.

Godziny i miejsce trenigów w nowych sekcjach:

Żary: Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Długosza 23
Treningi we wtorki i czwartki:
Dzieci: 17.30 - 18.30, Młodzież: 18.30 - 19.30

Przylep: Szkoła Podstwawowa im. Jana Brzechwy ul. 9 maja 6
Treningi w poniedziałki i czwartki:
Dzieci: 17.30 - 18.30, Młodzież: 18.40 - 20.00