Reprezentacja_LKSKO_i_Radoslaw_Bandziak4 W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski OYAMA Karate w Kata, w których wzięło udział blisko 230 zawodników z 30 klubów.
Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki i wyrównany. Reprezentacja Lubskiego Klubu Sportowego Karate ?Oyama? wystawiła trzech zawodników. Emil Rapacz (Jasień) i Dawid Gerstel (Lubsko/Zielona Góra) odpadli w półfinałach po bardzo wyrównanych pojedynkach. O wygranej decydował jeden głos sędziowski. Obaj są młodymi zawodnikami, których start klub traktował jako zdobywanie doświadczenia w najważniejszej imprezie roku Oyama Karate. Natomiast już bardzo doświadczony zawodnik Radosław Bandziak sprawił się znakomicie i został wicemistrzem Polski w najtrudniejszej kategorii seniorów.
Szefem reprezentacji był sensei Marek Błaszków 3 Dan. Klub bardzo serdecznie dziękuje za ogromną pomoc w wyjeździe reprezentacji klubu panu Andrzejowi Rapaczowi oraz głównemu sponsorowi klubu lubskiej firmie Calesa Spółka z o.o. i panu Jackowi Korszun.